Danışmanlık Hizmetleri

Bilgi İşlem, bir kurumun verilerini ve bilgisini saklayan, işleyen ve ayrıştıran bölümüne denir. Bilgi işlem aynı zamanda bilgisayar vb. Cihazlarla gerçekleştirilen işlemlerin düzenli bir biçimde yürütülmesi anlamına da gelmektedir.

Herhangi bir yazılım ürününün, işletmelerde sorunsuz ve verimli bir şekilde kullanılması için gerekli fizibilitenin yapılarak uygun olan alt yapıyı seçmek, Bu konuda sistem analizi yaparak, tasarım, uyarlama ve son olarak, sistem kurulumu sonucunda işletime geçiş desteği gibi çalışmaların ,planlanması ve yürütülmesi denilebilir,

Bilgi işlem anlamında alınan danışmanlık hizmeti; Her sektörün, her işletmenin kendine özgü bir yapıya sahip olduğundan yola çıkışla, teknolojinin bu anlamda tüm artılarından yararlanarak, işletmenin verimliliğini arttıracak gerekli bilişim araç, gereç ve hizmetleri sunmalıdır.

NRG ekibi ,firmalara, iş süreçlerini optimize etmeleri ve hızlandırmalarını sağlayan kurumsal çözüm önerileri sunarak, verimlilik artışı sağlamaya odaklanmıştır.

Hızla gelişmekte olan dijital medyanın avantajlarını nasıl kullanacağınız konusunda sizlere profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Web sitesi tasarımı, google ve diğer arama motorları araçları ile ürün ve hizmetlerinizin tanıtımı, firmanızın iş süreçlerini web üzerinden takip edebileceğiniz yazılımların yönetimi konularında bilişim danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

İhtiyaçlarınızı belirleyip, gerekli analizleri yaparak öncelikle sizin için en uygun çözümü bir proje halinde size sunuyoruz. Sizin kendi departmanınız gibi davranıyor, sizin için düşünüyor ve sizin için size özel, projeler geliştiriyoruz.

 
Bu alanda verdiğimiz hizmet başlıkları şöyledir;

Alan adı, hosting ve server hizmetleri
Web tabanlı proje planlama ve yönetimi
Web tabanlı iş süreç yönetimi
Web sitesi tasarım ve programlama
Veri tabanı uygulamaları
E-Ticaret (E-Commerce)
İçerik yönetim sistemleri (Content Management System)
Arama Motorları Optimizasyonu (SEO)
Google Adwords Reklam Yönetimi
Mobil Uygulama Geliştirme
Süreç İyileştirme (Firmanıza yazılım süreçlerinin analiz edilerek iyileştirilmesi.)
Yazılım Geliştirme ( Yazılımlarınızın, zaman planlaması yapılarak, yüksek kalite ve tutarlılıkla geliştirilmesini sağlama)
Kullanıcı Eğitimleri (Hazırlanan yazılımın kullanımı konusunda saptanan personele verilecek eğitimler)
Proje Destek ve Bakım Sözleşmesi
Firmaların Bünyelerindeki Bilgi işlem ihtiyaçlarına gerekli tüm çözümleri hızlı bir şekilde sunarak teknolojiyi daha verimli kullanmalarını sağlamaktayız.

Donanım Hizmetleri

Web Server Kurulum
Data Server Kurulumu
Sql Server Kurulumu
Bilgisayar Bakım ve Onarımları
Bilgisayar Tedariği
Bilgisayar Çevre Birimlerin Temini
Firewall Kurulumu
Bina içi yada Binalar arasında Ağ Kurulumu
Bina Ağ Teknolojileri Alt Yapısını Oluşturma

Yazılım Hizmetleri

Lisanlı Yazılım Temini
İşletim Sistemleri Temini
İşletim Sistemleri ve Yazılım Kurulum, bakım ve Onarımı
Firma ihtiyacına uygun program yazılımı
Programlar için Teknik Eğitim
Firmanızın Donanım ve Yazılım Alanlarında Duyacağı İhtiyaçlara Ayrı Ayrı Çözümler Üretmek Yerine Tek Bir Noktadan Tüm İhtiyaçlarınıza Çözüm Bulmak Siz Bir Adım Öne Götürecektir.