Kurumsal

TeknoClick Bilişim Ocak 2010 yılında bilişim teknolojileri alanında hizmet vermek için İstanbul Pendik'te kurulmuştur. Türkiye genelinde bilgi teknolojileri alanında önde gelen firmalardan birisi olmayı amaçlamaktadır. Tecrübeli ve dinamik bir firma olan TeknoClick Bilişim teknolojiyi yakından takip eden alanında uzman bir kadroya sahiptir. Firmamız hizmet verdiği değerli kuruluşlara odaklanarak istek ve ihtiyaçlarını belirleyip çözüm sunmaktadır. Müşteri odaklı bu strateji ile kuruluşların bu gün ve gelecekte yanında olmayı her türlü teknik desteği sağlayacağının garantisini vermektedir. 

Kurumların ihtiyaçlarına göre ürün konumlandırmayı bir prensip haline getiren TeknoClick Bilişim, Network Altyapısı, Depolama, Veri Güvenliği, İş Sürekliliği, Sanallaştırma ve Yerel/Uzak Ağ Çözümleri sunmaktadır. Firmanızın ihtiyaçlarına uygun thin client, masaüstü veya dizüstü bilgisayarlar için uygun donanımı belirlenmesi ve lisanslama hizmetleri de verilmektedir. 

TeknoClick Bilişim, kendi alanında lider şirketlerle olan iş ortaklığı ve müşteri odaklı iş stratejisi sayesinde her yapıda, her ölçekte, kurumsal şirketler ile kamu kurum ve kuruluşlarına çözüm sunmaktadır.

Vizyonumuz

Önce yerel sonra da uluslararası hizmet platformlarında tanınan, dünya genelinde kabul görmüş standartlarda hizmet sunan, yenilikleri takip ederek yurt içi ve yurt dışındaki tüm müşterilerimize aktarmaktır. Yurt içinde ve yurt dışında hizmet veren tüm kurumlar için kalite ve sorunsuz hizmet kriteri olmak öncelikli hedefimizdir. Tüm müşterilerine eşit ve sorunsuz hizmet sunmayı amaçlayan firmamız müşterilerinin güvenini kazanan ve beklentilerini karşılayan bir teknoloji yatırım şirketi olmayı hedef bilmektedir.

Kalite Hedeflerimiz

- Tüm müşterilerimize eşit, hızlı ve yüksek kalitede destek sunmak
- Gerek yurt içinde başta Marmara bölgesi olmak üzere tüm Türkiye genelinde en yaygın bilişim merkezlerini oluşturmak
- Hizmet verdiğimiz tüm sektörler için eşit ve yüksek kaliteli hizmet ortamı sağlamak
- Saygı ve müşteri her zaman haklıdır esasına bağlı kalarak çalışanlarımızın sunduğu destek hizmetlerinden mümkün olan en yüksek memnuniyeti yakalamak